המלצות פרטיים2020-04-12T21:10:17+03:00

המלצות פרטיים

גילה שטרן

… שלומית יקרה! רציתי לאמר לך כמה כייף שהכרתי אותך… כמה היה לי נחמד, איך נתת לי חיזוקים חיוביים ותוספת לביטחון העצמי… כל מה שהוצאת מהארון – יצא מהבית! … היום כמעט מכרו לי סוודר בצבע קורל… נזכרתי…. יש שם צהוב…. לא קניתי! שוב המון תודה. זה היה שיעור חשוב.

בטי אשל – קיבוץ גזית

… ברצוני להודות על יום העיון המעולה השנה. שלומית מגיע – 10 !!! סוף סוף למדנו איך צריכה להתלבש אישה בגיל 60+, ומלאה, וגם נשים נמוכות, הרעיון היה פנטסטי.

דרורה, רכזת תרבות – קיבוץ ניר עוז

… נושא הצבע והתדמית היה הנושא המדובר ביותר במשך שבועות לאחר הסדנאות. תודה לך שלומית בשם כל הבנות על העברת הסדנא תוך נתינת כולך לענין….

בת עמי – קבוץ יוטבתה

…קיבלנו על עצמנו מטאמורפוז… יותר אטרקטיביות… זה היה מפגש מרענן, שונה ומיוחד…

ענת פרידמן – קיבוץ גבעת חיים מאוחד

… המפגש איתך היה אחד מהמפגשים המרתקים שהיו בקיבוצנו. הבנות ומקצת הבנים שנכחו נהנו והתרשמו עד מאד מהכל….

חברות קיבוץ איילת השחר

… העברת אצלינו כבר חמש סדנאות, 45 משתתפות וכולן אומרות שהסדנא היתה חוויה מיוחדת ונעימה… כלים חדשים וטובים… רצינו להודות לך על הרוח הצעירה והרעננה שהבאת אלינו…. שעוררת מודעות…. התמסרת לכל אחת מאיתנו בחום, בשלמות ובסבלנות אין קץ… בבקיאות רבה… ביסודיות ללא חשבון של זמן…

רות בראונר

… אחד הדברים המוצלחים שעשיתי בחיי, היה לפנות אליך. ללא ספק חל בי שינוי נעים, כל אחד מרגיש בזה ומחמיא לי וזה עוד יותר מחזק את הבטחון העצמי…

דני בייער

… אני מאד מרוצה ממסע הקניות אותו ערכתי איתך, מה עוד שהתגובות אותן אני שומע הן מאד חיוביות…ההנאה היתה כולה שלי, למרות שהיתה כרוכה באין סוף מדידות…. אלפי תודות על מאמציך לשוות להופעה החיצונית שלי מראה מתקבל על הדעת. מאמצים אלה צלחו….

תפריט נגישות

פיתוח האתר: EOI פיתוח אתרים עיצוב האתר: סטודיו עדנה ריקלין הצהרת נגישות