מודיעין – בחירות 2008 – על המועמדים

מודיעין – בחירות 2008 – על המועמדים
אסיפת הבחירות, היכל התרבות – מודיעין

אלכס ויינרב

בדרך כלל אפשר לראות את אלכס בלבוש בסגנון קלאסי / קלאסי קל.
ז"א, כותונת עם עניבה, ומכנסיים מחוייטות או ,מכנסי דוקרס" בהירים שעושים את המראה לקל יותר. המראה הזה מעביר מסר של איש מסודר, מקפיד בפרטים, מכבד את הסביבה ואת מי שמדבר איתו. מראה של רצינות ואחריות. אלכס מצליח להיראות אמריקאי
במובן הטוב של המילה – סדר, נקיון, כיבוד – תדמית התומכת במסר שלו של גישה שירותית, מנהיגות נקיה. אצל אלכס , מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל , שאפילו מדגיש בצורה מהימנה את ה"שקיפות בניהול" שהוא מדבר עליה.
גם כשאלכס לובש את חולצות הפולו שלו, עם ג'ינס – עדיין מצליח להיראות מכובד…
אזהרה : עזוב את החולצה הצהובה שלך – זה מצהיב את פניך, ואתה ניראה מעט חולני.
אנחנו יודעים שאתה בעד ירוק ועוד, ואין לך זמן להיות חולה. המלאכה מרובה…

דורון שולדנפריי

פנים חזקות עם קרחת מנהיגותית ועיניים חודרות. ממוקד מאד.
אך אליה וקוץ בה : כשדורון מחייך עם שפתיים סגורות, ומטה הראש הצידה בדרך כלל בסוף משפט, הוא נראה כבחור צנוע וביישן…
אנחנו יודעים שאתה ממש לא ביישן, ומכירים את העשייה הציבורית בשם רבין שעשית, את העשייה העסקית, את "שותפות אלפיים" שתושבי מודיעין נהנים ממנה, אבל ראבעק , תחשוף שיניים כשאתה מחייך, אתה בולדוזר.
החולצה השחורה – אכן דרמטית, וזה מה שאתה מתכוון לעשות בעיר – שינוי דרמטי. הצבע מתאים.
לגבי המכנסיים השחורים עם הפסים – כדאי לוותר עליהם כי הגיזרה הנמוכה, שאמנם אפנתית במחוזותינו, אך מקצרת לך את הרגליים , ואנחנו שואלים האם רגליים אלה יוכלו לשאת אותך עוד הרבה זמן… כוח יש לך, והשחור משרת אותך ניפלא.

ולאישה שאיתו (במערכת הבחירות, כמובן …) סיגלית הנדשר פרקש – אותה אני מכירה כי עשיתי איתה תהליך של יעוץ תדמית. האמת ? – סיגלית נראית טוב בכל מצב…
(כן, כן, מוכנה לתת לך פתק לבעל…) הרעיון היה לשדרג ולהרחיב את התימרון בין סגנונות לבוש שונים , ומשחק באביזרים. סיגנון הלבוש של סיגלית הוא קלאסי וגם קלאסי קל יותר, וחסרה שובבות, קלילות, רענון, אנרגיה בלבוש. אז הוספנו לה כמה צבעים מענ יינים ל"צבעי העונה האישית" = קשת הצבעים איתם מותר לה ללכת, בניסיון להוסיף יותר פילפל למראה עורכת הדין… גם מצב האביזרים של סיגלית לא מזהיר במיוחד, אבל עכשיו ברור לה איך נראים אביזרים בסגנונות שונים, וגם על זה היא עובדת… בין המשרד, ותיק העסקים במועצה, חוגי בית וגידול בעל ו 6 ילדים (מקווה שלא הוספתי לך מיותרים…)

אמנון מרחב

סגנון הלבוש שלו הוא ספורטיבי : משדר אנרגיה, מרץ, תזוזה, ו "אחד מאיתנו"…
חולצות הפסים, המשבצות, , או החולצה הכחולה "והיא עולה"… על כל החבר'ה – לפעמים יותר מדי…
אמנון , עם כל הכושר שאתה עושה, אתה אצלנו כבר "גבר גבר"… תגיד, אז אם כבר עכשיו אנחנו רואות לך את החזה השעיר פורץ מהחולצה, מה יישאר לאחר כך ? תעשה טובה, תסגור עוד כפתור אחד בחולצה, ותשאיר אותנו מסוקרנות…
ובנימה אישית – תפסיק לפטפט בטלפון או עם שכניך בקהל, כש "שלישית בנות נענה" מופיעות על הבמה…
חיים ביבס

מה אומר לכם ?… "ילד טוב ירושלים"… חולצה תכלת, מכנסים כהים, השיער המונח בקפידה, עם התחלה של שביל קטן בקו השיער… פשוט מתוק !
ולעניין הכפתור הפתוח בחולצה – והגופיה מלמטה שלא מצליחה לכסות את החזה השעיר –
ביבס – בוא נעשה עם זה משהו, או אני לא מתאפקת… או אולי יותר טוב, נעבור ל טי-שרט מתחת לחולצה. תגיד, לא יותר פשוט לסגור עוד כפתור ???

ולאיש שאיתך – מספר שתיים – שלמה פסי : אתם יודעים, אומרים שאדם מקבל אל תוך אזור הנוחות שלו, אנשים שיש לו איתם הסטוריה משותפת, או אנשים שדומים לו…. וראו זה פלא, שלמה, כשהוא מחייך עם טור שיניו המלא והיפה, ניראה אף הוא "ילד טוב ירושלים"… גם רעמת הפוני על מצחו , מתחברת עם אלמנט הנערות של השביל הקטן של ביבס… מצא מין את מינו.
פסי – אנחנו מכירים את ההסטוריה המפוארת שלך בצה"ל, ברעות, וגם את ההווה שלך בתעשיה, אבל זה בהחלט לא מה שאתה משדר… נידרשת הלימה. חבר – לך תסתפר… ..

יגאל צדוק

החיוך והשפם החביבים מאד (אבא של ביבס ?) הפנים הכהות, לא מסתדרים עם המראה הדרמטי של החולצה הלבנה, עניבת הפסים הרחבים והז'קט הכהה . כדאי לעבור למראה קלאסי של , למשל, חולצה בסגול בהיר מאד, עניבה עם פסים דקים יותר, ומכנסיים אפורים כהים או בהירים. החולצה התכלת והמכנסים הכהים – ניראו טוב עליך.

ולאלה שאיתך –
– הארה ל רפי סיטון : רפי, אנחנו מורידים הכובע בפניך על תרומתך למדינת ישראל בשרותך במוסד, בשבכ, בגיזרה הערבית. יחד עם זאת, העמידה והגוף הניבט מבעד לבגדים, מעיד על עייפות החומר… האם כך אנחנו רוצים לראות חבר מועצה ? יש לך הרבה מה לתרום מנסיונך, ולכן הבגדים צריכים לעמוד איתן על גופך, בקוים ישרים ומחוייטים. ואז מה שמתחת – כבר לא עניינינו….
– הארה לבני כהן : בני, מאז שירתת בחיל אויר, הוספת כניראה כמה ק"ג… אולי כדאי לך להחליף חולצות עם חרל"פ – אצלו הן גדולות מדי, אצלך הן מתפוצצות מדי….
ושוב הנקודה הרגישה אצל הגבר הישראלי – החזה הגברי השעיר הכהה, המתפרץ מהחולצה… בני, זה טוב ליהורם גאון עם החבר'ה ב "קזבלן", לא למי שרואה עצמו כחבר מועצת העיר. לא נסתר מעינינו תפקידך כדירקטור בחברות נדל"ן, וניזכור לך חסד נעוריך את פתיחת סניף הדואר ברעות !!! זה לא אותו דבר בלעדיך, אבל בני – כל החושף – גורע.

מיכאל חרל"פ – סגן ראש העיר

תגיד, אמא קונה לך את הבגדים ? בבקשה להאיר את תשומת ליבה שאין צורך לקנות בגדים גדולים ממידתך ב 2 מספרים, לכשתגדל ותתפתח ואפילו תצליח למלא את הגודל…
כן חרל"פ, השרוולים ארוכים מדי, הקו הכתפיים נופל, החולצה כולה יכולה להכיל כרס שאין לך… אז למה לך ? הנכנסת לנעלים גדולות מדי ?
אתה בטח לא רוצה להיראות כמי שמשחק במשחק של גדולים ממנו.
המשחק הזה הוא למידתך. אתה כבר סגן ראש העיר.
לך על מה שיש לך בדיוק.

אלון סקרבין – רשימת "מודיעין במרכז"

איי אייייייייי , כואב לי להסתכל : אילו לא היית נשוי, ואילו אני צעירה ב עשרים שנה ….
הפנים החושניות, עם הנחיריים המתנפחים, והשפתיים הבשרניות, והעיניים מיישירות המבט, ביחד עם הפנים המלאות, נותנים תחושה של סקס מעודן, ( או פראי – חסר לי עוד נתון…)
אז למה צוארון החולצה שלך לא מוכן להיות מונח על העורף ? למה תפס מרחק ממך ?
לא מבינה מה קרה…
ניצב סקרבין, יש לי בקשה אליך : תעשה משהו שיגרום לרו"ח גליה בר , מספר 2 שלך,
להתרכך, לחייך, ולהיראות יותר זורמת… תיפתח אותה קצת. אני בטוחה שיש לך את השיטות הפרטיות שהן רק שלך…

"The finest clothing made is a person's skin, but, of course, society demands something more than this." ~Mark Twain

"הלבוש המשובח ביותר הנו עורו של אדם. אבל, כמובן החברה דורשת שיהיה משהו בנוסף לו." – מארק טוויין

שלומית – תדמית (תמיר בן ארי)

2019-02-24T09:32:35+02:00

פיתוח האתר: EOI פיתוח אתרים עיצוב האתר: סטודיו עדנה ריקלין